2117 ТРИВАЛИЙ ДОГЛЯД

Тривалий (або підтримуючий) догляд - це догляд, в якому клінічної метою або метою лікування є підтримка пацієнта з порушенням, обмеженням активності або обмеженням участі через стан здоров'я. Після обстеження або лікування пацієнт не потребує подальшої комплексної оцінки або стабілізації.
Догляд за одужуючими
Одужання відбувається, коли пацієнт не потребує подальшої комплексної оцінки або стабілізації, але продовжує потребувати догляду протягом невизначеного періоду часу.
Цих пацієнтів слід відрізняти від тих, хто отримує післяопераційну допомогу (див. АСК 2103 Госпіталізація для післяопераційної допомоги).
Тимчасовий догляд
Тимчасовий догляд- це випадок надання допомоги, коли основною причиною госпіталізації є короткочасна недоступність звичайного опікуна пацієнта. Найбільш частою причиною тимчасового догляду є надання можливості опікуну (ам) для «перепочинку» від догляду.
Пацієнти, які очікують розміщення в іншому місці
Пацієнт більше не отримує активного лікування і чекає переміщення в іншу установу, наприклад в інтернатну установу по догляду за літніми людьми(див. Також АСК 2105 Тривалий догляд/пацієнти закладів стаціонарного соціального догляду).
КЛАСИФІКАЦІЯ
Незважаючи на те, що пацієнт, ймовірно, буде отримувати допомогу для відповідного стану (ів) перебуваючи в лікарні, важливо, щоб ці захворювання не визначали в якості основного діагнозу, оскільки ці захворювання не привели до госпитализації пацієнта в лікарню. Часто такі пацієнти мають хронічні захворювання, такі як хронічне обмеження дихальних шляхів, якими може опікуватися домашній доглядальник. Будь-які стани, що відповідають критеріям
присвоєння коду в АСК 0002 Додаткові діагнози, включаючи соціальні фактори, також необхідно зазначити.
Догляд за одужуючими
Коли пацієнти госпіталізовані для одужання, і єдиним наданим лікуванням є "загальна сестринська допомога", призначте код з категорії Z54 Одужання в якості основного діагнозу.
Тимчасовий догляд
Якщо пацієнтів госпіталізують для тимчасового догляду, призначте код Z75.5 Надання догляду під час відпочинку третьої особи в якості основно го діагнозу
Пацієнти, які очікують розміщення в іншому місці
У випадках, коли пацієнти госпіталізовані в очікуванні переміщення в іншу установу, слід призначити код з категорії Z75.1 -Особа, що очікує госпіталізацію в профільний медичний заклад в іншому місці, в якості основного діагнозу.​