b126 Функції темпераменту та особистості

b126 Функції темпераменту та особистості

Загальні ментальні функції, пов'язані з конституційною диспозицією особи певним чином реагувати на ситуації, зокрема, набір психічних особливостей, що відрізняють одну особу від інших

Включення:

  • пошук новизни;
  • функції емоційної стабільності

Винятки:

      b1260 Екстраверсія
Ментальні функції, що продукують особисту диспозицію, яка передбачає комунікабельність, товариськість і відкритість, на противагу сором'язливості, стриманості та скованості.

      b1261 Приємність
Ментальні функції, що продукують особисту диспозицію, яка є кооперативною, приязною та люб'язною, на противагу неприязності, опозиційності та зухвалості.

      b1262 Сумлінність
Ментальні функції, що продукують особисту диспозицію, таку як працелюбність, методичність і скрупульозність, на противагу психічним функціям, що продукують такі диспозиції, як лінь, ненадійність і безвідповідальність

      b1263 Психічна стабільність
Ментальні функції, що продукують особисту диспозицію, яка є врівноваженою, спокійною та зібраною, на противагу такій, що є дратівливою, стурбованою, нестабільною та залежною від настрою

      b1264 Відкритість до досвіду
Ментальні функції, що продукують особисту диспозицію, що проявляє цікавість, має багату уяву, є допитливою та прагне нового досвіду, на противагу тій, що є інертною, неуважною, емоційно невиразною.

      b1265 Оптимізм
Ментальні функції, що продукують особисту диспозицію, що є веселою, життєрадісною, сповненою надіями на противагу тій, що є пригніченою, похмурою та зневіреною.

      b1266 Впевненість
Ментальні функції, що продукують особисту диспозицію, яка є впевненою в собі, сміливою, напористою, на противагу тій, що є боязкою, невпевненою та сором'язливою.

      b1267 Надійність
Ментальні функції, що продукують особисту диспозицію, яка є надійною та принциповою, на противагу тій, що є оманливою та антисоціальною.

      b1268 Функції темпераменту та особистості, інші уточнені

      b1269 Функції темпераменту та особистості, неуточнені